Як вибрати репетитора самому

дізнаетеся як вибрати репетитора самомуКоли потрібно підтягнутися за фахом, звертаються до спеціалістів. Це можуть бути курси у спеціалізованому навчальному закладі наприклад, http://univerpl.com.ua/uk/intensivnuj-kurs-polskoi-movy-v-kyeve.html або репетитор.
Хоча ринок репетиторів добре розвинений, пошук компетентного спеціаліста є не дуже легкою справою. Найчастіше педагогів шукають серед шкільних вчителів або викладачів вузів.

Більш дешевим варіантом можуть бути студенти, які підробляють викладанням. У рекламі в ЗМІ можна знайти багато оголошень про послуги репетиторів із багатим досвідом роботи, але насправді реальна кваліфікація спеціаліста не завжди відповідає заявленій.

То ж як вибрати репетитора самому та не натрапити на непрофесійного викладача? Декілька простих порад допоможуть розібратися.
Викладачі, що займаються підготовкою з декількох предметів зазвичай не можуть дати глибоких знань. Краще звернутися до фахівця, що спеціалізується в одній області.

HashFlare

Не довіряйте репетиторам, що обіцяють повноцінну підготовку за дуже стислий проміжок часу.
На першому ж зайнятті має бути проведена перевірка рівня знань учня. Спеціаліст має також дізнатися, за якими матеріалами (підручниками чи посібниками) проходив підготовку учень, бо без цього неможливо грамотно спланувати подальший процес навчання.

Компетентний педагог не сваритиме учня за помилки, а вчитиме їх виправляти та уникати.
Добрий викладач завжди сам дає вичерпні відповіді на запитання учнів, а не відсилає їх до Інтернету або підручників.

Репетитор має вміти враховувати індивідуальні особливості учня (краще візуальне або аудіо сприйняття матеріалу тощо) та давати матеріал згідно цих особливостей, аби краще доносити інформацію.

Через певні проміжки часу досвідчений педагог проводить контроль знань з метою виявлення недоліків у засвоєнні інформації. Також це дає змогу бачити, де необхідно скорегувати навчальний план.

Якщо ви шукаєте репетитора для вступу до навчального закладу, бажано, щоб він був діючим викладачем та знав всі нововведення та зміни навчальної програми.

Перед тим, як вибирати репетитора самому, необхідно чітко усвідомлювати, що він може дати учневі лише знання, але ніяк не відповідає за його результати на іспитах. Якщо учень не буде старанно вчити матеріал та виконувати вправи для закріплення нових знань, то навіть найкращий педагог не зможе допомогти. Репетитор указує шлях та вчить, як його минати, але пройти його можна лише самостійно.

Leave a reply

one × 2 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>